Kurumsal

HAKKIMIZDA

Madırlı, 1984 yılında mutfak ev grubu alanında hizmet vermek üzerine kurulmuştur. 2005 yılında faaliyetlerini endüstriyel mutfak ekipmanları alanında profesyonel hizmet anlayışıyla geliştirerek, müşteri odaklı, kaliteli ve yenilikçi kurum kültürü ile günümüzde de hizmet vermektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz ile modern ve efektif tasarımları, hızla değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda belirleyerek çözüm odaklı fikirlerle günümüze uyarlıyoruz.

Madırlı olarak, 30 yılı aşkın süredir değişmeyen vizyonumuz ve müşteri odaklı süreç yaklaşımımız ile amacına uygun projelendirmeler yaparak yurt içi - yurt dışı, üretim ve montaj süreçlerinde müşteri memnuniyetine uygun prensiplerle kişiye ve kurumlara özel hizmetler sağlıyoruz.

İleri uygulama ürün teknolojilerini modern ve modüler tasarımlarla buluşturarak, Ar - Ge ve Ür - Ge çalışmaları ile endüstriyel mutfak sektöründe birçok ilke imza atıyoruz. Yüksek kalite üretim hizmetlerini geniş ürün gamımızla buluşturarak geleceğe yön veriyoruz.

Üretici firma kimliğimizle dünyanın her noktasında hizmet vererek dinamik üretici gücünü modern ve şık tasarımlarda sizlerle buluşturuyoruz.

Hayallerinizi projelendiriyoruz, projelerinizi gerçekleştiriyoruz... 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Madırlı olarak yenilikçi, etkin ve ulaşılabilir çözümleri müşteri odaklı süreç yaklaşımımızla buluşturuyoruz. Hızla değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda; kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, üretim ve hizmet süreçlerimizi iyileştiriyor, şirket kültürümüz doğrultusunda sizlere ekonomik çözümler sunuyoruz. 


VİZYONUMUZ

Madırlı imzasıyla 30 yılı aşkın süredir tutkuyla, alanımızda yenilikçi ve güvenilir çözümler sunarak hizmet veriyoruz. Mutfakta olmanın sınırlanamaz yaratıcı ve özgür hissini ileri teknolojilerle buluşturarak, güvenilir ve erişilebilir deneyimleri dünyanın birçok noktasında gelecek nesillere taşımayı hedefliyoruz. MİSYONUMUZ

Madırlı olarak, yıllardır değişmeyen müşteri güvencesiyle, yüksek kaliteli mutfakların profesyonel çözüm ortağı oluyoruz. Şirket değerlerimiz doğrultusunda değişime yön veren teknolojik gelişmeleri ürünlerimize ve hizmetlerimize uyarlayarak en iyi sonuçlar almayı hedefliyoruz. Satış ve satış sonrası destek hizmetlerimizle keşfedilebilir müşteri deneyimi sağlayarak kurumsal firmalara ve kişisel taleplere hizmet sağlıyoruz.